| Nome da marca: | Wolvesteam |
| Número do modelo: | WT808JK100-6 |
| Quantidade mínima: | 1 |
| preço: | USD1.0 |
| Prazo de entrega: | 15-20 dias |
| Condições de pagamento: | 50% adiantado, 50% antes do envio. |
| Parameter | Specification |
|---|---|
| Application Area | Prison, Gas Stations, Guard, Armed Forces, Law Enforcement |
| Size | 450×380×350mm |
| Color | Camo |
| Image Sensor | 2 Million Pixels |
| Block Frequency | WiFi 2.4G, 5.8G, GPS, 0.1~6GHz |
| Jamming Range | Up To 2500m |
| Waterproof Grade | IP65 |
| Frequency Control | Independent RF On/Off Switches per Band |
| Category | Details |
|---|---|
| Delivery Time | 3 weeks from receipt of confirmed purchase order and advance payment |
| Payment Terms | 40% advance, 40% after one month, 20% before shipping / 100% advance, PayPal, WU, etc. |
| Delivery Terms | FOB HONGKONG/USA |
| Warranty | 36 months |
| Software Updates | Free updates for 36 months |
| Extended Warranty | 5% of total for each year after 4th year |