| Nome da marca: | Wolves Team |
| Número do modelo: | WT101JB10-3 |
| Quantidade mínima: | 1 unidade |
| preço: | USD1.0 |
| Prazo de entrega: | 7 a 15 dias |
| Condições de pagamento: | D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Channel | Frequency | Range | Power |
|---|---|---|---|
| CH1 | WiFi 2.4G | 2400-2500MHz | 40 dBm | 10W |
| CH2 | GPS | 1560-1620MHz | 40 dBm | 10W |
| CH3 | WiFi 5.8G | 5725-5850MHz | 37 dBm | 10W |
| Power Supply | AC110~220V/DC-48V (optional) |
|---|---|
| Total RF Power | 30W |
| Built-in Battery | DC-24V 8AH (supports 120 minutes full power operation) |
| Shielding Area | 500-1000m (depending on mobile network signal density) |
| Power Consumption | 30W |
| Weight | 6.0KGS |
| Dimensions | 960×400×230 mm |
| Operating Humidity | 30%-95% |
| Operating Temperature | -10°C to +55°C |
| Delivery Time | 1-2 months from receipt of confirmed purchase order and advance payment |
|---|---|
| Payment Terms | 40% advance, 40% after one month, 20% before shipping |
| Delivery Terms | FOB HONGKONG/USA |
| Warranty | 36 months |
| Software Updates | Free updates provided for 36 months |
| Extended Warranty | 5% of total cost per year after 4th year |