| Nome da marca: | Wolves Team |
| Número do modelo: | WT101JB10-3 |
| Quantidade mínima: | 1 unidade |
| preço: | USD1.0 |
| Prazo de entrega: | 7 a 15 dias |
| Condições de pagamento: | D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Output Interface | Output Frequency |
|---|---|
| CH1 | WIFI 2.4G: 2400-2500MHz |
| CH2 | WIFI 5.8G: 5725-5850MHz |
| CH3 | GPS L1: 1560-1620MHz |
| Total Output Power | 30W |
| Jamming Range | Up to 1000m (dependent on cell phone signal strength) |
| Power Supply | AC 110/220V, DC 12V/24V (Optional) |
| Antennas | Built-in Directional Antennas |
| Device Dimensions | 960×400×230 mm |
| Product Weight | 6.00kg |
| Built-in Battery | DC-24V 8AH / Supports 120 minutes operation |
| Delivery Time | 1-2 months from receipt of confirmed purchase order and advance payment |
|---|---|
| Payment Terms | 40% advance, 40% after one month, 20% before shipping |
| Delivery Terms | FOB HONGKONG/USA |
| Warranty | 36 months |
| Software Updates | Free updates provided for 36 months |
| Extended Warranty | 5% of total cost per year after 4th year |