| Nome da marca: | Wolves Teams |
| Número do modelo: | WT808BB-8 |
| Quantidade mínima: | 1 |
| preço: | 360 |
| Prazo de entrega: | 15 dias |
| Condições de pagamento: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Output Interface | Output Frequency |
|---|---|
| CH1 | WiFi 2.4G: 2400-2500MHz |
| CH2 | WiFi 5.8G: 5725-5850MHz |
| CH3 | GPS L1: 1560-1620MHz |
| CH4 | WiFi 5.2G: 5150-5250MHz |
| CH5 | GPS 1.4G: 1370-1390MHz |
| CH6 | GPS 1.2G: 1170-1280MHz |
| CH7 | 900: 868-916MHz |
| CH8 | 433: 433 MHz |
| Total Output Power | 160W |
| Jamming Range | Up to 4000m |
| Power Supply | Internal Battery 28V 7.5AH / External Battery |
| Antennas | Built-in Antennas |
| Dimensions | 660×580×50 mm |
| Weight | 8.00kg |
| Built-in Battery | DC-24V 8AH / Supports 40-50 minutes |
| Continuous Operation | 24×7 hours working (AC 220V) |
| Humidity | 5% - 95% |
| Delivery Time | 2-5 days from receipt of confirmed purchase order and advance payment |
|---|---|
| Payment Terms | 50% advance, 50% before shipping |
| Delivery Terms | FOB HONGKONG/USA |
| Warranty | 36 months |
| Software Updates | Free software updates provided for 36 months |
| Extended Warranty | After 4th year: 5% of total for each additional year |